Tagasiside Unenõustamisele

5-elukuuse beebi emaunenõustamine
Read More
Laps uinub aina sagedamini rinnaga - seda varem praktiliselt üldse ei juhtunud ja pidin süles kussutama, mis oli väga tüütu. Parimaks tulemuseks oli lapse kiirem uinumine. Ma ei pea õhtuti enam 2 tundi hämaras magamistoas veetma, et last magama kussutada. Päeva uned läksid meil ka täiesti ideaalseks. Saan nüüd oma elu palju paremini planeerida. Ja öösiti pole laps enam üleval.
9-elukuuste kaksikute emaunenõustamine
Read More
Koostöö Sinuga oli suurepärane ning kui kuulen, et mõni beebiemps on hädas oma lapse unega, siis annan neile suurima heameelega Sinusuguse imearmsa unehaldja eksistentsist teada. Mul on siiralt nii hea meel, et oled selle teema nii süvitsi natukene teistsuguse nurga alt endale südameasjaks võtnud. Lapsed on põhimõtteliselt kogu aeg nii heas tujus ja rõõmsad. Tõepoolest on nendega elu kuidagi lihtsam, nad on ise veel säravamad ja mõnusamad ja nendega on lust toimetada. Ei osanud oodata, et unenõustamisel lahenevad ka laste seedeprobleemid.
8-elukuuse rinnapiimaasendajal beebi emaunenõustamine
Read More
Laps uinub oluliselt kiiremini. Hoian last muretsemata kauem päeval ärkvel ja talle sobib see. Mulle ka, sest annab võimaluse temaga rohkem teha, ringi käia. Seega oleme aktiivsemad. Minu enda enesetunne on palju parem kui varem.
9-elukuuse beebi emaunenõustamine
Read More
Positiivne uudis on see, et 5 korda on ta juba maganud öösel 3-6h ärkamata!
3,5-elukuuse beebi emaunenõustamine
Read More
Hetkel on motivatsioon tänu edusammudele laes. Laps on oluliselt rõõmsameelsem. Ei oodanud, et päevauned muutuvad tal nii rahulikuks ja ta lihtsalt magabki tund ja rohkem. Varasemalt oli ta terve une pm tissi otsas, et ta üle 20minuti magaks. Kui me siiani kaasaga mõtlesime, et kuidas on võimalik üldse veel lapsi tahta, siis nüüd juba mõtleme, et kui kas või sedasi oleks elu, oleks päris lill.
3-elukuuse beebi emakonsultatsioon
Read More
Pärast kohtumist olen beebiga mõnusas kulgemises, usaldan teda. Mul on olnud alates meie kohtumisest 2 rasket ööd ning tean ise täpselt, millest need tingitud olid. Ülejäänud ööd on olnud 3 korda ärkamist, seega olen ülimalt rahul ning puhanud ka ise.
Shopping Cart