TASUTA KOOLITUS NEILE, KES SOOVIVAD LAPSE KIIREMAID UINUMISI JA PAREMAT UND

Pärast selle 60 minutilise koolituse vaatamist saad teada:

5/5

Esmaspäeval hakkasin sulle ka juba suure hurraaga kirjutama, kui hästi meil on, aga siis mõtlesin, et ootan ja vaatan veel ja eks ikka tuli paar raskemat päeva ka. Aga ikka parem kui enne. Eks kõik on suhtumises ka kinni. Ööd on läinud veidi paremaks, nt eile ma ei vaadanudki öösel kella ja ei tea, mitu korda ärkasime, ilmselt 1-2, aga jäin kohe magama tagasi ja järelikult beebi uinus ka ruttu. 

Siples natuke, siis tegin nagu sa soovitasid. Beebi uinus u 5min peale seda ja ma olin NII üllatunud. Nüüd alles saan aru, kui palju ta enne läbi une siples ja kuidas teda see Moro refleks enne üles ajas. Peale muutuse tegemist hakkas ta minu silmis PALJU paremini ja rahulikumalt magama. 

Sinu Uneprogrammi videoloengud on ka palju aidanud. Seal on tõesti kõik palju kokkuvõtlikumalt ja ka mu jaoks uut infot. Oleksin võinud neid ka juba varem vaatama hakata, isegi kui olen raamatut lugenud, on ikka hea meelde tuletada ja sain sealt ka uusi näpunäiteid.  Väga oli abiks nt esimene moodul – et hoolitseda rohkem enda eest, nii saan paremini hoolitseda ka beebi eest. Päeva rütmi moodulist oli ka palju abi. Sinu videoloengutest oli väga huvitav ka toitumise osa. Ja rinnapiima rasvasisalduse kohta hüpotees – et mida rammusam on piim, seda paremini beebi magab. Imetamisnõustajana olen ka sellele mõelnud, tundub loogiline. Mind inspireeris see igatahes oma toitumist tõhustama. Väikesed asjad, aga nii suur mõju.

Sinu uneprogrammi grupikohtumised Zoomis on minu jaoks seni väga kasulikud olnud, ootan neid iga kord suure huviga ning olen neilt alati saanud positiivset jõudu, uusi teadmisi ja mõtteainet, kuidas oma beebi und paremaks muuta. ☺️ Minu meelest võiks need isegi iganädalased olla, kui ka teistele emadele sobiks. Loodan, et tulevikus saavad osaleda ka teised uneprogrammi emad, kes seni kõigist kohtumistest pole saanud osa võtta, tahaks ka kuulda, kuidas neil läheb. Kogemuste jagamine, omavaheline suhtlus ja üksteise toetamine on nii olulised. Grupikohtumiste juures tekitab hea tunde teadmine, et ma pole oma beebi uneprobleemidega üksi ja praeguse grupiga on ka minu meelest vedanud, et seal on ka teisi emasid sarnases vanustes beebidega, kellel on sarnased murekohad ja küsimused. Nii hea on teiste emade ja ka Sinuga suhelda, ja see tekitab kuidagi väga toetatud ja sooja tunde 🥰 Sinult saab nendel kohtumistel ka alati väga põhjalikke vastuseid tekkinud küsimustele, kasulikke nõuandeid ja vajalikku infot, mis ka päriselt toimib ja on olnud mulle suureks abiks, olen selle eest tohutult tänulik! 😊  

Shopping Cart