Uneprogramm"Saa parem uni" (APRILLIST 2023)

Saa parem uni endale ja lapsele

ELU BEEBIGA EI PEA OLEMA TÄIS FRUSTRATSIOONI JA AHASTUST.

Saa tulemused ilma unekoolita, beebi nutmise ja beebile reageerimisega ootamiseta. 

Uneprogrammi tulemusel:

Vähem öiseid ärkamisi (bioloogiliselt võimaliku piirini):

kuni 3nda elukuuni: 3-7h ärkamisteta

3-7 elukuu: 2-3h ärkamisteta

alates 7ndast elukuust: 3-5h ärkamisteta

Seedemurede lahendamine ja sellega normaalse lapse aju arengu ja tugeva edasise elu tervise toetamine

Uinumised päevaunedesse 1-10 minutiga

Uinumine ööunne 3-20 minutiga

Iga päev vähemalt üks üle 1h kestev lõunauni

Saad paremini puhanuna seda niigi lühikest beebiaega nautida.

Saad parema kontrolli enda elu üle, sest teades, millal uni tuleb ja millal ei tule, saad rohkem aega endale.

Tegu on 12 nädalat kestva programmiga, et saaksid TUGEVAD teadmised, mis aitavad sind ka edaspidises lapse elus unemurede korral lahenduse leidmisel.

Mis sisaldub uneprogrammis?

Hiljemalt neli päeva pärast programmiga liitumist
tunned ennast juba puhanuma ja rõõmsama emana.

Tagasiside

Öösiti ärkamised iga 1-2h tagant
17-elukuuse beebi ema
Read More
Olen ROHKEM välja PUHANUD kuidagi. Mu unekvaliteet on mitu korda parem. Kindlasti ta ärkab öösiti, aga tissiga uinub kohe ja hommikuks ärkamiste arvu ei teagi. Tavaliselt 3-4 korda öö jooksul.
Päevasel ajal vaid 10-30 minutilised lühiuned
5-kuuse beebi ema
Read More
Suur-suur aitäh Sulle abi eest! Kõige olulisem on, et ma SAIN ENESEKINDLUST ja tean, et beebi pole nö rikkis vaid täiesti normaalne. Oskan nüüd paremini märgata ja mõista beebi vajadusi, enne oskasin kaa, kuid kindlasti mitte nii hästi. Uned on ikka palju paremaks läinud. Enamasti teeb ühe pika une päevas, mõnel päeval kaks pikemat 1,5h-2h.
Öösiti ärkamised kõhuvalus nuttes, alates kella neljast hommikul uni eriti rahutu
4,5-elukuuse beebi ema
Read More
Poleks uskunud, et nädal hiljem võib meie öid nimetada sõnaga super. ÖISED ÄRKAMISED on RAHULIKUD ja kõhuvalu on järele andnud. Kogu see info oli meie jaoks elupäästev. Ma mõtlen, oleks mu laps aasta varem sündinud, mida ma siis oleks teinud?

Korduma kippuvad küsimused

Olen veendunud, et saad teadmised, mis muudavad täielikult su mõtlemist beebide unega seotult ning neid teadmisi rakendades ilmnevad muutused sinu ja lapse unes. Seega, kui sa pole uneprogrammiga rahul, siis saad pärast kuu aega programmis olemist 50% raha tagasi. 

Jah, sobib. Kuigi soodustan imetamist, siis ilmselgelt on erinevaid põhjuseid, miks alati pole see võimalik. Ja see on okei. Siiski kuna põhinen oma soovituste andmisel mitmetele tervisliku eluviisi põhimõtetega kooskõlas olevatele teadmistele, siis kehtivad need ühtmoodi nii imetatavate kui ka rinnapiimaasendajat saavate beebide puhul. 

Jah, saad maksta ka kahes jaos.

Ei. Internetist tasuta seda infot ei leia, sest mitmed põhimõtted on sellised, mida beebide une vallas pole varem räägitud. Jah, raamat “7 sammu lapse parema uneni” kuulub programmi kohustusliku materjali hulka, ent näen, et isegi pärast raamatu lugemist tekivad ikka ja jälle samad küsimused. Seega selles programmis ongi just välja toodud need kõige olulisemad ja praktilisemad sammud, mis aitavad muuta öise une paremaks ja lõunauned pikemaks. 

Ma arvan, et tavapäraseid unesoovitusi andvate unenõustajate 50% soovitustest on väga head. Eelkõige kõik see, mis on seotud unerutiinide, päevakava loomise, beebi mähkimise ja rahustamisvõtetega. Küll pole ma nõus kogu selle halbade harjumuse jutuga ja beebi nutmisega. Kõik need cry-it-out, pick-up-put-down, käpameetod, tooliga ukse poole liikumine jne. Leebe unekool pole minu jaoks piisavalt leebe. Seega, ma ei ole otseselt vastane, aga arvan, et nad suunavad lapsevanema tähelepanu ebaolulistele asjadele, millel on potentsiaal kahjustada lapse vaimset ja füüsilist tervist. Leebe unekool pole minu jaoks piisavalt leebe. Seega, ei. 

Jah, lapse arenedes muutub ta uni paremaks, ent see võtab aega aastaid ja juba kaks halba ööd on minu arvates piisavalt pikk aeg, et mitte kannatada vaid teha muutusi. Võttagi kontroll enda elu ja tervise üle. Lisaks kuigi lapse uni on arenguga seotud, siis ei tähenda see,  et tuleks olukorraga leppida. Ma ei ole kindlasti see, kes ütleb, et lapse uni hetkel ongi halb ja nii on. Alati saab olukorda paremaks teha, sest alati on ka keskkondlikud tegurid, mis und mõjutavad. Iseasi on see, kas me oleme valmis oma elustiili niivõrd muutma või millest me oleme valmis selle tulemuse nimel loobuma. 

Minu kogemuse järgi, kui tõesti rakendada antud soovitusi, siis enda unekvaliteet paraneb paari päevaga ehk tunned end paremini kui varem. Kulub paar päeva kuni nädal, et uinumised muutuvad kiireks, kaovad öiseid pikalt ärkvel olemised ja lõunauned pikenevad. Öine uni muutub paremaks tasapisi, tavaliselt kolmandaks ööks on olnud üks väga hea öö, ent kuskil teiseks nädalaks stabiliseerub tulemus, kui aina enam on häid öid ja päevi. 

Sa ei pea toituma täiuslikult tervislikult ja ökolt, et saada lapsele parem uni. Kahjuks või õnneks pole väga sageli võti tervislikus toitumises, vaid seal on omad nüansid. Ma sõin friikartuleid, nisujahu ja suhkrut ning isegi mina sain lapse paremini magama. Kui Aafrika ja Aasia emad saavad sellise toitumisega hakkama, siis saad ka sina lääneinimesena. Seda enam, et on emasid, kelle toitumine väga lapse und ei mõjuta – see selgub tavaliselt töö käigus, kas toit toob lahendusi või mitte. Ütleksin, et umbes 30-50% beebidel on uneprobleemide taga toitumine.

Jah, unekeskkonna ja päevarütmi osas olen teistega üksmeelel, aga päevakava loomisel on unikaalne loogika, mida ma pole kohanud teiste unenõustajate väljaütlemistes. Sageli keskendutakse uinumise viisile, magama harjutamisele – miski, millega ma üldse ei nõustu. Samuti puudub enamikel unenõustajatel erinevalt minust meditsiiniline haridus ja see annab mulle eelise, sest aitab näha uneprobleemide taga ka tervisemuresid. Näiteks ilma seedemuresid lahendamata võib heast unest und näha. Seetõttu pean hästi oluliseks seedevaevuste lahendamist ja soolestiku mikrobioomi. Lähtun väga palju evolutsioonist ning hea une võrrandis tean, et beebi vajaduste täitmine aitab tuua hea une. 

Päris mitmed kliendid on pöördunud minu poole olles läbinud teisi unekursuseid. Olen 100% kindel, et minu materjalides on palju uut ja teistsugust.

Sest näen, et enamikel emadel on kuskil kuu aega vajalik intensiivsem tugi. Eriti, kui on vajalik
muuta toitumist. See periood annab üpris tugeva põhja. Pärast seda tekib tavaliselt jooksvalt
veel küsimusi ning on hea, kui saad oma küsimustele vastused. Olen arvestanud hinna sisse, et
annan sulle väikeseid nõuandeid ja soovitusi ka edaspidi, kui beebi kasvades tekivad unemured.
See on tasuta. Seega saad uneprogrammiga liitudes tegelikult minu näol endale UNE JA
TOITUMISE MENTORI KOGU BEEBIEA AJAKS.

NB! Aprillis uneprogrammis osalemiseks vaba veel vaid viis kohta!

Shopping Cart